Наш громадський рух відкритий для кожного!

Довго можна обговорювати політичну ситуацію в країні. Велика кількість людей напряму пов’язані з виборами. Регулярно проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, аби донести інформацію про кандидата до широкого загалу.

Постійно можна спостерігати за політичними дебатами, дискусіями. Кожен, хто балотується на високу державну посаду вміє багато обіцяти. Нажаль, як показує практика, практично завжди ці слова так і залишаються пустими обіцянками.

Всіх кандидатів умовно можна розділити на 3 категорії. Перша – особи, котрі в політиці уже досить давно. Звичайно, про таких уже сформована певна думка. Ці політики мають як прихильників, так і тих, хто категорично голосувати за них не буде.

Друга категорія – новачки. Тобто, це кандидати, котрі появились, як то кажуть, ні звідки. Можливо частина з них і дійсно достойні того, аби займати високі посади в державі. Але, на жаль, інформації про таких персон надзвичайно мало. Та й важко зрозуміти, де правда, а де брехня.

Третя категорія – відомі особи, що до цього не мали нічого спільного з політикою. Все більше спортсменів, артистів, співаків, письменників можна побачити в списках політичних партій. Ще частіше вони балотуються в якості мажоритарних кандидатів.

Людина може бути хорошим спортсменом, володіти чудовими вокальними даними. Але, в політиці це, м’яко кажучи неважливо. Відповідно, потрібно зрозуміти, чи будуть ці особи настільки ж хорошими політиками чи не варто давати їм шансу.

Чесно — це громадський рух, що має власний сайт chesno.org і створений з метою допомагати потенційним виборцям приймати правильне рішення.

Сформований він з команди однодумців, громадських активістів і просто небайдужих громадян, котрим набридло спостерігати за тим, як державні можновладці тягнуть країну на дно. З цим потрібно щось робити, адже дальше так тривати не може.

Де знайти необхідну інформацію? На тому ж таки сайті. Продуманий якісний і зрозумілий інтерфейс. Не потрібно бути досвідченим користувачем мережі інтернет для того, аби оперативно віднайти необхідний матеріал.

До речі, «Чесно» тримає відкритими двері для нових членів – кожен бажаючий може приєднатись до команди небайдужих людей. Лише спільними зусиллями, важкою працею можна досягти бажаного результату. І найголовніше, маючи велике бажання завжди реально добитись тих цілей, котрі на перший погляд здаються недосяжними.

Джерело: https://www.chesno.org/

29.11.2018