Lego Duplo — розумні іграшки від народження.

Коли народжується дитинка, вся увага батьків зосереджується на тому, щоб дитя росло здоровеньке і правильно розвивалося. Для цього важливо саме в ранньому віці правильно підбирати іграшки. Тому що немовлятко вчиться новому, роздивляючись навколишні предмети, торкаючись їх і пробуючи на смак.

конструктори lego duplo інтернет-магазині Lvbrick

Ті іграшки, якими забавляють дитину, повинні відповідати певним критеріям. Наприклад, не бути занадто яскравого кольору, тому що дитя може перезбуджуватися. Деталі іграшки мають бути достатньо великого розміру, щоб ними було неможливо  вдавитися. Велике значення має матеріал, з якого виготовлено забавку. Він має бути безпечним, складно піддаватися деформації і іншим пошкодженням. Всім цим вимогам і ще ряду інших, які можливо висунути, повністю відповідає серія конструкторів Lego Duplo.

Lego Duplo створені для діток віком від 2-х до 5-ти рочків. Вони складаються з досить великих фрагментів, які неможливо проковтнути, чи засунути приміром у носик навіть у 5 років. Тому вони безпечні і для немовляти. Дитя буде з задоволенням споглядати цікаву іграшку приємного кольору.

Lego виготовляє свої конструктори з харчової пластмаси, абсолютно безпечної для дитини. Цей пластик нетоксичний, не алергенний, досить міцний, щоб дитина не могла його прокусити чи зламати.

Десь у два місяці дитинка починає пізнавати світ за допомогою тактильних відчуттів. Їй подобається до всього про торкатися, пробувати на зубчик, утримувати доступні предмети в долоньці. Lego Duplo незамінна іграшка для цього віку. Тому що його детальки досить малі, щоб маля могло утримати їх в ручці. Таким способом воно має змогу отримувати новий досвід, що дуже цінно для раннього розвитку дитини.

Через пару тижнів маля починає пильно розглядати цікаві предмети. Більшості діток набридає постійно дивитися на одні і ті ж самі речі. А з Lego можна постійно складати нові фігурки, змінюючи форму і кольори, це кожний раз нові враження.

READ  Модные купальники 2014

Коли маля підросте, батьки можуть використовувати конструктор для раннього навчання. Називаючи кольори, зображення або цифри, пропонуючи дитині подати фрагмент Lego Duplo певного кольору або форми.

Вже у півтора року дитина зможе самостійно гратися з конструктором. Вона буде правильно відповідати на запитання, які стосуються улюбленої іграшки і значить прийде час купувати новий Lego Duplo, з яким дитя отримає нові враження, нові знання і новий досвід.

Lego Duplo – розумні іграшки від самого народження дитини.

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как:
Adblock
detector