Пізнаємо географію разом

Команда “Всеосвіти” точно знає, як зацікавити ваших учнів географією! Готові поділитися власним ТОП-5 способів.

Ця дисципліна є однією з найстаріших та найбільш захопливих, але через достатню складність і дуже велику кількість інформацію, географія не всім западає у серце. Проте, ми впевнені, що якщо знайти підхід до учня, зацікавити його, то можна будь-який предмет зробити улюбленим. Важливо лише, щоб в самого викладача горіли очі, і він натхненно бажав познайомити дітей із своїм предметом.

Пізнаємо географію разом

Нагадуємо, що 20 листопада ми організовуємо вебінар, присвячений використанню сучасної статистичної інформації. Він допоможе розкрити дослідницьку складову географічних знань.

Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 способів полюбити географію:

Спосіб №1. Власна Земля

Роздрукуйте заготовку і запропонуйте дитині створити власну мапу, використовуючи континенти. Коли вона розмістить на основі всі частини світу, розмалюйте їх та підпишіть. Не забудьте про океани. Також діти охоче схематично зобразять свою картину на карті.

Спосіб № 2 — Планетні пазли

Роздрукуйте карту світу у форматі А4. Тепер розділить її на кілька смужок, однакових по ширині. Покладіть перед учнями цілу карту, як приклад, та дайте зібрати повну мапу з розрізаних елементів. Якщо їх рівень вже дозволяє, вони зможуть погратись з “пазлами” навіть без прикладу. Такий метод знадобиться як на звичайному уроці, так і для перевірки знань.

Спосіб №3 — Використовуємо підказки

Коли будете вивчати разом із дітьми різні континенти, роздайте їм карти з кордонами країн та обрисом території. На них діти зможуть робити власні позначки, що допоможе вивчити основну інформацію. Так вона запам’ятається набагато краще, а підказки з найвищими точками світу, розташуванням материків, країніми тощо, можна вклеїти до зошита.

READ  Картины из янтаря – солнечное тепло в вашем доме

Спосіб №4 Мапи від NatGeo

В наш час існує дуже багато ресурсів для дітей, тому не варто обмежувати себе лише мапою чи глобусом. National Geographics розробили ресурс MapMaker Interactive. На ньому можно створювати завдання, свої нотатки, відмітити важливі місця позначками, прорахувати маршрут чи радіус території. Мапи також можна роздруковувати.

Спосіб №5 Земля в долоні

Є ще одна чудова програма, що захопить уяву не лише дітей, а й дорослих. Це Google Earth. На цьому ресурсі можна побачити будь-яку точку нашої планети в трьохмірному режимі перегляду. Радимо купити VR-окуляри, адже з ними ви й взагалі зможете перенестись до будь-якого куточку планети. Так в учнів з’являться не просто абстрактні уявлення про наш світ, а чіткі та точні моделі. За спостереженням можна провести не одну годину!

Джерело https://vseosvita.ua

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Кристина Ковтун/ автор статьи
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как: