Пориньте в красу замків у Львові! 

Західна частина України завжди вабила до себе не тільки приїжджих туристів, але і корінних українців з центральної та південної частини країни. І не даремно. Адже тільки тут можна по справжньому побачити українські краси і відчути особливий колорит місцевих жителів, назавжди закохавшись в ці краї.

Якщо ви ще жодного разу не були в перлині Західної України, в старовинному місті Львові, то вам обов’язково потрібно відвідати яку-небудь екскурсію, яка допоможе максимально чітко відчути дух цього казкового міста, що має свій неповторний дух і багату історію. А що ще так цілковито не передає характер міста, як його архітектура? Тому, відвідавши Львів навіть ненадовго, обов’язково потрібно записатися на екскурсію по старовинних замках «Золота підкова»! Туристична фірма «Капітолій» www.kapitoliy.net.ua у Львові пропонує оглянути замки львівщини великий вибір екскурсій на будь-який бюджет.

Сама екскурсія золота підкова триває 8:00, що дозволяє встигнути познайомиться з усіма замками Львівщини, відчути дух історії цього краю, детально розглянути місцеві краси і всю пишноту старовинних замків. Всі три замки, історія яких налічує цілі століття, ви можете відвідати за додаткову плату, адже вхідні квитки у вартість екскурсії не входять. Екскурсовод познайомить вас з захоплюючими легендами, пов’язаними з виникненням кожного із замків.

Сильна енергетика наших предків, архітектурні краси замків Львівщини і мальовничі краєвиди навколо просто не зможуть залишити вас байдужими, екскурсія золота підкова яку пропонує Туристична фірма «Капітолій» www.kapitoliy.net.ua у Львові — це нови враження. А доброзичливі і відкриті українці, завдяки своєму гостинність і привітність, змусять вас відчути себе як вдома!

Львів, як і багато інших великі мегаполіси і великою історією — складно вивчити за день два. Щоб зрозуміти це місто, відвідати велика кількість що знаходяться тут пам’ятних місць — безумовно необхідно приїжджати сюди хоча б на тиждень.

READ  Виды популярных детских настольных игр

Також загальне сприйняття в чималому ступені залежить від якості екскурсій. У будь-якому туристичному агентстві або екскурсійному бюро нам запропонують обов’язкові загальноміські екскурсії, за допомогою яких ми ознайомимося з центральною частиною міста, з площею Ринок, походимо біля ратуші і відвідати знамениті кавярні. Також є й ексклюзивні програми, у тому числі і подорож по старовинних замках.

источник https://kindercenter.com.ua/

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как:
Adblock
detector