Що повинен вміти сучасний фрезер для манікюру

Що повинен вміти сучасний фрезер для манікюруНедарма кажуть: «Вік жінки можливо вгадати по вигляду її рук», адже шкіра рук з віком і під впливом різних хімічних речовин аж ніяк не буде залишатись молодою і доглянутою. Натомість саме це породжує серед сучасних жінок небувалий попит на послуги манікюру як єдиного способу мати доглянуті руки та нігті. І саме це дає поштовх на необхідність відповідальному майстру мати сучасне обладнання, спроможне працювати цілий день і бездоганно виконувати свої функції якомога довше.

Кожен сучасний майстер повинен крім обладнання мати всі матеріали для нарощування нігтів, а вибираючи для цих робіт устаткування – повинен купити фрезер для манікюру та матеріали для нарощування нігтів які в залежності від моделі може застосовуватись як на природніх, так і на нарощених нігтях, надаючи їм необхідну форму і довжину. Апарат можливо використовувати для таких процедур як необрізаний манікюр, френч, випилювання потрібної товщини штучних матеріалів з гелю чи акрилу, а головною особливістю рахується його можливе використання на нігтях з різними дефектами – шарування, тріщини, ламкість. Якщо говорити більш по суті, то фрезер – це механізована пилочка, яка в рази знімає фізичну загрузку з майстра, та зменшує часові затрати на повноцінний догляд за руками.

Для того щоб вибрати зручний і якісний фрезер для манікюру можна звернути увагу на такі середні показники як: швидкість обертів фрези не менше як 35000 об/хв,  вага фрезера біля 1300 грам при тому що ручки – не більше 190. Сама ручка має бути легкою, але добре відчутною в руках майстра й бажано не пластиковою.

04.11.2013