Туристичний відпочинок для вагітних

Період вагітності приємний і стомлюючий одночасно. І перед головною подією в житті, виникає необхідність відпочити десь подалі від дому. Але під час вагітності не рекомендуються довгі дороги. У літаку можна проводити не більше 4 годин. Тому вибирати місце для відпочинку потрібно в цих межах.

Взимку, якщо дуже хочеться, можна відправитися на відпочинок в Карпатах, відвідати лижний курорт. Але не кататися з гір, а просто прогулятися по прочищених від снігу доріжках, піднятися на фунікулері до вершини гори. Не варто вибирати для відпочинку курорти з високими горами. Так як сильно розріджене повітря не буде корисним для вагітності, відпочинок у Карпатах якраз оптимальний для цього. Так само корисно буде відвідати соляні печери. Перед відправкою на курорт необхідна консультація з лікарем.

Відпочинок навесні краще провести на півдні, по ближче до тепла. Вибрати пішохідну екскурсію в Севільї. Прогулятися по вуличках Сицилії. Окинути поглядом неосяжний океан Португалії. Бути на повітрі менше 4:00 не має сенсу. Відпочивати на повітрі навесні найкраще опівдні. Потрібно обов’язково взяти з собою воду.

Влітку не варто їздити відпочивати в жаркі країни, на користь малюкові і майбутній мамі це не піде. Переважно буде відпочити на прилеглих курортах. Якщо ж «Ох, як хочеться за кордон» то можна порекомендувати: Прибалтику, Чехію, Словаччину. В Австрії в гірських масивах є озера. І готелі, в яких дуже добре можуть подбати про здоров’я та відпочинок майбутніх мам. А на північному сході Італії можна відпочити на золотистих пляжах Адріатичного моря.

Вагітним жінкам, які живуть в передгір’ях можна в компанії друзів зробити вилазку в гори. Це допоможе зміцнити прес і дати організму кисень, якого на вулицях міста недостатньо.

READ  Установка пожарной сигнализации в Киеве

Найзручніший час для невеликого відпочинку від сімейних турбот — осінь. Кому подобається запах опалого листя і хвої, може погуляти по лісах, в яких хоч як-небудь дотримується порядок, щоб випадково не спіткнутися. Комусь захочеться поїхати на відпочинок до Тунісу чи Єгипту. Там ще тепло, спеки вже немає і можна поплескати в теплому морі. А ввечері до себе так і манить набережна, погуляти, відпочити і обов’язково покуштувати рідкісне екзотичне блюдо.

Не варто летіти через океан, так як для вагітних це занадто велике навантаження. Тим же, у кого є загроза викидня, нехай і мінімальна, і термін за 7 місяців, слід утримати себе від далеких поїздок і, тим більше перельотів. Кращий відпочинок в заміських місцях. Майбутнім мамам, які не відносяться до групи ризику, але мають слабке здоров’я, можна порадити термальні джерела Карпат і курорт для жінок в Чехії.

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как:
Adblock
detector