Вебінар від «Всеосвіти» на тему: «Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина І»

Освітній портал «Всеосвіта» запрошує на безкоштовний вебінар, присвячений проблемам розвитку особистості школярів на уроках музичного мистецтва та естетичного виховання у родині.

Формування всебічно розвиненої особистості неможливе без такої складової як естетичне виховання. Уроки музичного мистецтва покликані навчити дитину розуміти та цінувати мистецтво, розвинути глибоку духовну потребу слухати музику та отримувати насолоду від цього процесу. Розвиток таких якостей допомагає дитині побачити прекрасне у світі, до життя у якому її готує школа.

Якими мають бути уроки музичного мистецтва на думку самих учнів, пропонуємо дізнатись у першій частині безкоштовного вебінару на тему: «Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина І». Реформа освітньої галузі внесла свої корективи і в основні тенденції розвитку та становлення сучасної музичної освіти. Отже, пропонуємо розглянути основні з них.

Вебінар від «Всеосвіти» на тему: «Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина І»

Другий розділ освітнього вебінару присвячений методичному забезпеченню уроків музичного мистецтва в українських школах. Спікери вебінару презентують вашій увазі й шляхи тісної взаємодії з сім’єю, де закладаються початкові уявлення про оточуючий світ.

Крім того, протягом вебінару буде розглянуто особистісно-орієнтований підхід навчання музики та застосування інтегрованого навчання для молодших школярів на уроках музичного мистецтва. Пропонуємо зупинитись й на основних методах викладання та потребі у оснащенні кабінетів сучасними мультимедійними засобами.

Про ефективність музичної терапії у навчально-виховному процесі та структуру цікавих для учнів уроків музики поговоримо у заключній частині вебінару.

Після перегляду матеріалів відеолекції кожен охочий має змогу отримати Свідоцтво учасника із зазначенням академічних годин та успішним результатом складання тестів.

Вартість офіційного документа від «Всеосвіти» складає 49 грн, сплатити які ви можете за допомогою інтернет-банкінгу або квитанції. Електронний переказ миттєво відкриває доступ до звантаження свідоцтва на ваш ПК в електронному форматі.

READ  Как найти квартиру в Беларуси быстро и просто

Усі додаткові матеріали вебінару також доступні до звантаження після перегляду.

Крім освітніх вебінарів, «Всеосвіта» пропонує освітянам стати слухачами дистанційних курсів та залучати учнів до участі у предметних онлайн-олімпіадах.

Шкільна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Зима 2018–2019» передбачає участь у предметних олімпіадах учнів 1-11 класів, завдання яких розроблено відповідно до чинних програм МОН.

Розв’язок 15 тестових завдань з різних предметів може виконуватись як в онлайн, так і в офлайн режимі. Після внесення останньої відповіді виконується перевірка із зазначенням розгорнутої відповіді на запитання, у яких було допущено помилку. Миттєва «робота над помилками» допомагає уникати їх у майбутньому.

По завершенні виконання завдань доступні до звантаження й нагородні документи для кожного учасника. Детальна інформація про участь і онлайн-олімпіадах розміщено на офіційному сайті «Всеосвіти».

Джерело https://vseosvita.ua

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как:
Adblock
detector