Як не втратити любов

Як не втратити любовРобота зі страхом втрати любові партнера при виробленні здорової дистанції – найважче. Сверхзавісімость партнер тому і сверхзавісіт, що боїться втратити чоловіка. Той, хто менше боїться, той менше і залежимо і. . . того сильніше люблять. Це відбувається тому, що страх не паралізує його самореалізацію, його спонтанні прояви і інтереси, а значить, він більш цікавий. Однак пояснити це можна, а от прибрати страх таким поясненням не можна. Єдиний метод боротьби зі страхом – це вступ в страх.

Консультація по вопросам шлюбу и сім’ї у Львові допоможе зберегти відносини, тут pidgorognuy.com.ua сімейне консультування пропонується як для тих, хто в шлюбі, так і для тих хто планує подати на розлучення.

Тут пропонуються Такі види сімейного консультування:

консультування тих, хто одружується;
консультації сімейних пар;
консультування тих, хто розлучається;
Спільні сімейні консультації батьків и дітей;
консультації батьків з приводу проблем дітей;

інші види консультацій

Більше інформації на pidgorognuy.com.ua

Це означає, що необхідно робити що-небудь, не дивлячись на те що боїшся, всупереч своєму страху. А ось трохи знизити тривожне напруження можна. Для цього необхідно час від 15 до 40 хвилин по два рази в день. У цей період необхідно виключити всі перешкоди. Опишіть кілька ситуацій (від 3 до 7), які можуть скластися, коли ви почнете збільшувати дистанцію, тобто коли ви перестанете докучати партнеру вимогами уваги (подяки, любові, співчуття і т. Д.) І проявляти постійну готовність займатися виключно його справами, коли займетеся власними інтересами, розвитком і т. д. Розподіліть ці ситуації за ступенем наростання тривожності. Спочатку виберіть найменш тривожну ситуацію. Закрийте очі і уявіть собі обрану ситуацію. Дивіться її в своїй уяві, як дивитеся фільм. Пориньте в уявну картинку настільки, щоб відчути все те, що відбувається.

Зверніть увагу на інформацію, що з’явилася тривожність. Продовжуйте утримувати цю картинку в голові, навіть якщо стає зовсім страшно. Тримайте її до тих пір. поки стан тривожності Не втомиться Він. Зазвичай це відбувається протягом 15-40 хвилин. Тільки тоді можна буде відкрити очі. Ні в якому разі не можна переривати вправу на самому піку тривожного стану – в такому випадку страх не тільки не знизиться, але може зрости. Необхідно проробляти цю вправу до тих пір. поки в уяві ситуація з самого початку не перестане викликати тривожність. Потім виконайте вправу з кожною з описаних ситуацій. Поступово почніть реалізовувати уявні ситуації в житті. У житті все не так страшно, як здається спочатку. У разі, коли тривожність переростає в паніку, таких вправ може не вистачити.

Тоді необхідна справжня психотерапія, оскільки “штормові бали” страху можуть пояснюватися дитячої травматизацією, ранніми втратами, непережітим перш горем. Крім того, можливо, існують якісь установки (переконання, система самооцінок), які як раз і змушують чіплятися за свого партнера з усіх сил.

29.05.2019