Як правильно вибрати відеооператора на весілля

yak-pravilno-vibrati-videooperatora-na-vesillyaНайчастіше, при виборі оператора на весілля, пар цікавить питання вартості послуги. Потрібно відзначити, що висока ціна не запорука хорошої якості. Щоб не помилитися, потрібно уважно переглядати зразки робіт кандидатів.
Бюджет весільної відеороботи визначається двома способами. Перший – вибір пакету послуг, з чітко встановленою вартістю. У такий пакет може входити:
• Відеозйомка урочистостей,
• Послуги з монтажу,
• Запис на носії,
• Оформлення диска.
Другим способом є індивідуальне замовлення, де визначається формат і час зйомки, а також рівень складності монтажу. Можуть передбачатися інші послуги.
Великою популярністю користується передвесільний фільм, тобто, love story. Це професійна зйомка історії нареченого і нареченої. Таке відео може містити:
• Інсценування першого побачення,
• Стилізовану прогулянку,
• Цікаві коментарі рідних і близьких,
• Слайд-шоу дитячих фото нареченого і нареченої.
В якості додаткової послуги виступає невелика версія весілля у вигляді кліпа. Коротка картина стисло відображає самі яскраві моменти свята.
найцікавіші варіанти весільного відео виходить, якщо вести зйомку декількома камерами. Коли працюють два оператори, необхідно, щоб вони злагоджено взаємодіяли. Саме ця умова дає хороший результат.
Видеоператору необхідно вміння пояснювати, як молодятам поводити себе в кадрі. При зустрічі слід помічати, як фахівець бачить майбутню зйомку.
Для нареченого і нареченої в день весілля не тільки самий щасливий, але і дуже хвилюючий. Напруженість завжди видно в кадрі. Тому при переговорах з відеооператором потрібно звертати увагу не тільки на особливості зразків відеозйомки фахівця, але і на те, як він спілкується. Якщо контакт між парою і оператором налагоджений швидко і легко – можна не сумніватися, та укладати договір.
Для того, щоб зробити відео цікавіше, часто використовується постановочна зйомка. Це творче і яскраве дійство, яке можна виконувати під час прогулянки. Молодятам пропонується «грати» красиві готові сюжети. У цій справі важливо не переборщити.
В будь зйомці важлива природність. Потрібно постаратися розслабитися і не бути надмірно напруженими. Якщо пара не має досвіду у зйомках, важливо, щоб оператор не привертав до себе зайвої уваги. Чим краще контакт між оператором і молодятами – тим більше зйомка жива і динамічна.

А замовити сукню на весіля можно тут: wedboom.com.ua/ua

29.12.2017