Зі звичайного рукопису – в бестселлери: як видати свою книгу

Зі звичайного рукопису – в бестселлери: як видати свою книгуУ світі живе безліч талановитих письменників, які мріють стати відомими, бути почутими та визнаними. Книга – це окремий світ, що захоплює, змушує переживати все разом із головними героями, плакати і сміятись, розділяти радість перемоги та гіркий присмак поразки. Як не дивно, навіть у двадцять першому столітті, книжки не здають своїх позицій, адже деякі представники населення досі віддають перевагу цікавій книзі перед кіно-стрічкою. Тим більше, коли мова йде про друковану книгу. Запах свіжої фарби, звук перегортання сторінок, яскрава палітурка – це ті компоненти, за які більшість з нас готові заплатити чималу ціну.

Якщо ви написали книжку, і не знаєте, що робити далі – ми вас запевняємо, що вихід є. Автору слід звернутись у видавництво книг, де досвідчені спеціалісти допоможуть зробити із вашого рукопису справжній шедевр. Якщо взяти в приклад Osnovypublishing.com — це видавництво книг в Києві має все необхідне технічне забезпечення, а також, в штаті видавничого підприємства працюють художники, дизайнери, редактори та коректори, які дуже добре знаються на своїй справі. Деякі автори помилково звертаються до друкарі, але це не приносить письменнику нічого, окрім зайвих витрат та, інколи, зіпсованого матеріалу. У видавництві вашу книгу спочатку переведуть у зручний формат, потім перевірять на наявність орфографічних та пунктуаційних помилок, і лише потім можна приступати до наступної частини роботи.

Варто пам`ятати, що яким би прекрасним не був сам твір, книга має виглядати презентабельно. Саме тому настільки важливо підібрати підходящу палітурку. Вона обирається залежно від особистих побажань замовника, а також, виходячи із жанру майбутньої книги. Дизайнер видавництва запропонує вам декілька варіантів оформлення, з яких ви можете обрати той, що вам більше до смаку. Крім того, якщо ви вже приблизно уявляєте, якою має бути палітурка, ви можете поділитись своїми міркуваннями із спеціалістом.

READ  Электрическая плита для столовой: особенности и достоинства

Також, дуже важливо обрати формат книги і приділити чималу увагу якості паперу. Звісно, від цих та інших факторів буде залежати кінцева ціна, однак зовнішній вигляд книги може суттєво вплинути на обсяг продажу вашої літератури. Існує ще один цікавий аспект, який потрібно врахувати. Згідно статистичних даних, найбільшою популярністю користуються романи, на другому місці – жанр фентезі, а на третьому розмістилась технічна література.

Таким чином, видати книгу – тепер це не мрія, а цілком реальна справа, яку може втілити в життя будь-який письменник-новачок. Щоб видати книжку вам знадобиться лише трохи зусиль та мінімум коштів і, можливо, вже завтра, саме ви прокинетесь знаменитим, а ваш твір стане настільною книгою багатьох громадян нашої країни.

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Семейный клуб Лайс
%d такие блоггеры, как:
Adblock
detector